Не дивлячись на те, що в попередній статті йшлося про те, що швейна машина вимагає уваги і догляду, і могло скластися враження, що ремонт вашої техніки не за горами-можу вас заспокоїти, це не мається на увазі автоматично. При належному догляді і правильному використанні вашої машини вона прослужить вам довго і радуватиме вас стабільним результатом.
Для правильного використання машини вона вимагає двох речей-мастила і чищення. Мастило потрібна не так часто, невеликий маслянки вам вистачить надовго, а процес мастила дуже простий, що не вимагають особливих навичок. А чистка машини потрібна для того, щоб прибрати після чергового сеансу роботи на ній зайву бруд у вигляді пилу, ниток, або будь-якого іншого сміття, який випадково потрапив всередину вашої помічниці.
Для очищення вам буде потрібно:
1. Щітка. Бажано придбати щітки двох типів-з жорсткою і м'якою щетиною, для очищення елементів від пилу і бруду після роботи або перед мастилом.
2. Пінцет. Вони бувають двох видів-з прямими зубчиками і загнутими, використовуються для того, щоб витягнути шматочки тканини, ниток або інші види об'ємного сміття, що потрапило під вушко пластину, в шпульний ковпачок, на шпульку і т.д.
3. Викрутка. Невелика викрутка допоможе вам відкрутити гвинти на голкової пластині або на лапкодержателе. Є спеціальні викрутки, в асортименті магазину з продажу швейними аксесуарами, або ж ви можете взяти будь-яку іншу викрутку потрібного розміру. Наприклад, така.
4. Шматок тканини. Його варто підкладати під лапку після кожного використання машини для запобігання потрапляння сторонніх предметів в середину машини через зазори голкової пластини.
5. Шматок всмоктуючої тканини або паперу, для профілактичної рядки після мастила, оскільки така процедура вбере зайву олію, не зашкодивши вашій роботі.
Причини неправильної роботи швейної машини, які при правильних діях з вашого боку ви можете зробити самі.
1. Рветься або тягнеться тканину при роботі: зубчаста рейка або двигун тканини встановлено занадто високо, неякісна, або викривлена затупленим голка, невідповідність типу голки і оброблюваного матеріалу.
2. Пропускаються стежки: голка вставлена в паз не до кінця, не правильно орієнтована для роботи, не тим боком, занадто високо або занадто низько, погана / зношена голка, лапка сильно притискає тканину під час роботи, діаметр голки не відповідає отвору на голкової пластині , пошкоджена голкова пластина (візуально перевіряється на зазори, щербини, сколи, тріщини і т.д.) або неправильно підібраний тип голки до виду ниток.
3. вихлянь рядки знизу / зверху, слабка / туга рядок: слабка намотування ниток на котушці, надмірне або недостатнє натяг верхньої або нижньої нитки, знос шайб регулятора, шпульного ковпачка, потрапила бруд на шайбу регулятора або під притискну пластину.
4. Надлишкова посадка тканини: надмірне натяг нитки, знос деталей механізмів пересування тканини: зубчастої рейки, голкової пластини або лапки.
У разі, якщо з вашою машинкою щось сталося, але за інформацією, представленої вашій увазі вище, ви не визначили причину несправності, пишіть або телефонуйте нам, ми з радістю вам допоможемо.