Повернення і обмін


У нашому інтернет-магазині "Штіф" можливе повернення товару протягом 14 днів після покупки (Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). Обмін і повернення відбувається за умови, що куплений товар не був у вжитку, техніка має збережений товарний вид, збережені всі аксесуари, компоненти та документація, що входять до складу товару, збережені пломби, фабричні ярлики, чек нашого магазину. Про факт обміну на товарному чеку і гарантійному талоні нового товару буде проставлена відповідна відмітка із зазначенням дати обміну. Доставка товару на обмін або повернення в наш магазин оплачується зі сторони покупця. Повернення грошей здійснюється лише на банківську карту.

Гарантія


На наш товар ми надаємо офіційну гарантію з мінімальним термінів до 12 місяців. Офіційна гарантія діє з дня здійснення покупки в інтернет-магазині "Штіф", тому нюанси та проблеми, які виникли з вини виробника, усуваються безкоштовно в офіційних представництвах фірм виробників. Адреси  сервісних центрів вказується у Вашому гарантійному талоні. Важливо! Сервісне обслуговування відбувається згідно з оформленим при купівлі гарантійним талоном встановленого зразка і тільки на техніку.

До Ваших послуг також можливе і післягарантійне обслуговування побутової та промислової техніки безпосередньо в нашому салоні-магазині.

Якщо у вас в ході експлуатації виникають питання, пов'язані з обслуговуванням машини - Ви можете написати нам листа або скористатися формою зворотного зв'язку в розділі Контакти. Наш майстер зможе Вас проконсультувати.