ВТО (Волого-теплова обробка) займає більше 25% трудомісткості виготовлення одягу, що свідчить про її вагомість в технологічному циклі. При виготовленні одягу за допомогою внутрішньопроцесної ВТО здійснюють формування об'ємних ділянок, розпрасування і прасування швів, загин і пресування краю, склеювання деталей і видавлювання, а за остаточної ВТО...
ВТО (Волого-теплова обробка) займає більше 25% трудомісткості виготовлення одягу, що свідчить про її вагомість в технологічному циклі. При виготовленні одягу за допомогою внутрішньопроцесної ВТО здійснюють формування об'ємних ділянок, розпрасування і прасування швів, загин і пресування краю, склеювання деталей і видавлювання, а за остаточної ВТО виробу надається необхідний зовнішній (товарний) вигляд шляхом вирівнювання поверхні, відновлення об'ємних ділянок, надання просторової форми і зняття лас.
Також в процесі експлуатації одяг деформується, змінюючи товарний вигляд, що обумовлює періодичне відновлення її зовнішнього вигляду за допомогою остаточної ВТО.
Визначальними ефективність процесу ВТО є: вологість, тепло, механічний тиск і тривалість їх впливу на напівфабрикат.
В швейному виробництві застосовують наступне обладнання для ВТО: праски з електричним і паровим нагріванням, прасувальні столи, каландри, фальцювальні преси, прасувальні преси, пароповітряні манекени, відпарювачі, роторні та прохідні напівавтомати.
Якщо у вас виникли питання по обладнанню для СОТ – наші фахівці завжди зможуть проконсультувати Вас.